Červen 2013

4.6.2013

4. června 2013 v 19:43 | Ch. |  Diary

Tohle počasí už mě vážně nebaví. Když jednou za čas zaprší tak mi to ani nevadí, ale když prrší pořád takhle v kuse tak už mě to fakt nebaví!

Aspoň že ve škole jsme dnes měli jenom 6 hodin. Takhle bych to brala klidně každej den! :D Po škole jsem se zajela na intr převlíct a potom na brigádu. Dneska mi ten den hezky utekl :)

Jak se dnes máte vy? :))


3.6.2013

3. června 2013 v 20:10 | Ch. |  Diary

Včera, i když jsem chtěla napsat článek to prostě nevyšlo. U Marti na to nebyl čas a na intru se internet prostě nerozjel . :/

Teď ale k tomu víkendu. V pátek jsem jela k Marti ještě i s Anit a Verčou. Cesta vlakem utekla celkem rychle a byla to fajn cesta. Když jsme přijely tak jsme se navečeřely a trochu nachystaly a šly jsme se ven projít. Šly jsme na dětské hřistě, které tu mají opravdu dobrý! :D Pokecaly jsme, nasmály se a šly jsme si sednout na chvilku to jednoho baru na Frisco - to nové hroznové je fakt super! :D No a někdy kolem druhé hodiny v noci jsme to zabalily a šly spát! :D


V sobotu jsme vstávaly až tak v čase oběda. Po obědě jsme si daly kafe a chvilku poseděly a potom jsme šly na odpolední procházku se psem. Trochu jsme sice zmokly, ale procházka na čerstvém vzduchu byla víc než fajn. Někdy kolem páté odpoledne jsme se začaly chystat na večer. Víte co prostě 3 holky na jednu koupelnu jsme museli začít brzo :D Kolem deváté jsme potom vyrazily na party. Bohužel bez Verči, které bylo špatně no :/ Party byla super - strašně moc jsme tančily a nohy z podpatků mě bolí ještě teď (okey to sice ne, ale i tak si od nich dám na chvilku pauzu) :D:D. Ráno, už nás potom čekala jen cesta domů - 3 hodiny v autobuse plném lidí. Naštěstí mi to celkem uteklo . Celý víkend byl strašně fajn a snad si podobnou akci brzo zopakujeme snad s lepší počasím! .))


1.6.2013

1. června 2013 v 19:54 | Ch. |  Diary

Píšu ve volné chvilce než mi uschnou vlasy.Noo tenhle víkend není na blog moc času, ale zítra se pokusím napsat víc o víkendu. Teď jenom pár fotek :)