Prosinec 2012

31.12.2012

31. prosince 2012 v 13:47 | Ch. |  Diary

HAPPY NEW YEAR!

Vzpomínám si jak jsem psala článek minulý rok na Silvestra. Joo vůbec mi nepřijde, že to už je rok. Když se tento rok shrnu tak jsem opravdu ráda za každou věc co stala! :) Dneska ve čtyři pojedu domů a večer slavit Silvestra do Brna a uvítat nový rok tam!:) Silvestra v Brně jsem chtěla, už pár let tak tento si to konečně splním :))

Vám bych chtěla popřát všechno nejlepší to nového roku, hodně zdraví, hodně štěstí a spokojeností. Ať se Vám daří ve škole i v životě a podaří se Vám dosáhnout toho čeho chcete! :)


30.12.2012

30. prosince 2012 v 13:01 | Ch. |  Diary

Walk

Většína nadává jaká je jim zima, ale přitom mě ani zima nebyla. Ráno asi kolem 10 jsem se šla projít. Joo podpatky tady fakt nejsou zrovna dvakrát vhodná obuv. Né jenom že je to tu plné kopců, ale taky led všude. No takže si asi umíte přestavit jak debilně jsem si šla z kopce, který byl jeden led :D Po cestě jsem se ještě stavovala v Bille pro odličováky a před chvilkou jsem se vrátila k babičce.
Teď tu jenom sedím na facebooku a doufám, že brzo přijednou zase dvojčata ♥29.12.2012, 2.článek

29. prosince 2012 v 18:26 | Ch. |  Photos

I love them♥
29.12.2012

29. prosince 2012 v 11:34 | Ch. |  Diary

Great night

Včerejší noc byla parádní. Opět jsem Lenku nepřemluvila na horor, ale pořád jsme dělaly nějaké kraviny, tančily a fotily se! :D Navíc u Lenky ráno byl užasnej klid, že se tam spalo tak strašně dobře! Ráno bez zbuzení mého bratra jsem fakt dlouho nezažila! :D
Dneska je do k babičce do Budějovic na pár dní. Takže si musím jít sbalit nějaké věci a nachystat se.


28.12.2012, 3.článek

28. prosince 2012 v 21:59 | Ch. |  Diary

New hair


Tak slibovaný článek o náštěvě drogerie ještě dneska. Po roce mám jsem konečně změnila barvu svých vlasů. Strašně dlouho už chci mít světle hnědé vlasy. Jelikož celé vlasy naráz odbarvovat se mi opravdu nechtějí tak jsem si rok počkala, až se mi barva vymyla a dneska se odhodlala k tomu udělat si blonďatý melír. Prvně jsme s Lenko obě myslely, že to dopadlo totálně oranžově a nakonec musím říct, že jsem spokojená! :)

Fotky zatím berte s rezervou, protože přece jenom fotit na oranžovém světle není nejlepší. Zítra se pokusím vyfotit na denním světle :)


28.12.2012, 2.článek

28. prosince 2012 v 18:44 | Ch. |  Diary

Dinner

Ahojte :)) Dopoledne a i kousek odpoledne jsem dneska byla doma. Divala jsem se na Zoufalé manželky a taky na hokej♥ Hráli milovaní Švédi se Švýcarama. Fakt jsem netušila, že zápas zrovna se Švýcarskem bude vyrovnaný ať to posledního nájezdu. Naštěstí všechno dobře dopadlo a Švédi vyhráli♥♥
Po hokeji jsme šly s Lenkou ven. Prvně jsme se stavily v drogerce pro pár věcí. O tom napíšu později :) Šly jsme se projít a nakonec jsme si zašly na večeři do pizzerie. Pizza byla dobrá a už dlouho jsem nikde venku na jídle nebyla, takže to byla příjemná změna. :)

Teď jsem u Lenky, protože dneska máme sleep over u ní :) Vidím to na fajn večer jako včera. Dneska už ji snad přemluvím i na horory! :D28.12.2012

28. prosince 2012 v 10:35 | Ch. |  Diary

Some photos

27.12.2012

27. prosince 2012 v 16:55 | Ch. |  Diary

Sleep over

Dneska jsem si zase přispala. Vstávala jsem kolem půl jedenácté, ale taky prostě ne když mám prázdniny. Uklízela jsem si skříň a potom zašla s Lenkou do města. Potřebovala jsem koupit pár věcí. Odpoledne jsem uklízela pokoj. Bylo to fakt potřeba ho uklidit a nevíc dneska přijde dneska Lenka na sleep over. Máme stáhnuté filmy a uděláme si tortilly :) Dokonce jsem stáhla i nějaký horor tak snad se Lenka nebude bát a podíváme se na něj! :D Určitě čekejte nějaké fotky! Já si teď půjdu dám sprchu a trochu se přichystat na večer :)

Pár fotek s Lenkou z prázdnin :)

26.12.2012

26. prosince 2012 v 14:06 | Ch. |  Photos

About yesterday and new in


Včera jsem na druhá článek vůbec neměla náladu. Byla jsem unavená takže jsem si šla lehnout k seriálu. Kolem šesté došla Lenka. Dívaly jsme se na TVD - Caroline by rozhodně měla být s Klausem! :D Později jsme šly do Jamajky. Tak to bylo fajn :) Dneska jsem vstávala tak v deset. Byla jsem totálně unavená takže jsem se jenom válela v posteli u Zoufalých manželek ♥


Asi ve dvanáct jsem si dala oběd a pokračovala v Zoufalých manželkách. Taky už jsem konečně byla schopná vyfotit aspoň něco málo z dárků co jsem dostala na Vánoce. Není to všechno. Na kosmetiku co jsem dostala můžete čekat recenze až je vyzkouším :)
Teď se dívám na hokej Česko:Švédsko. Švédsko už vyhrává 3:0 ♥ Jsou šikovní slaďouši! :)) Až bude konec půjdu pokračovat v Zoufalých manželkách. Třeba vymyslím i nějaký další článek na blog :)

25.12.2012

25. prosince 2012 v 11:46 | Ch. |  Diary

Breakfast

Je divné psát o půl dvanácté snídaně, ale když vstáváte v jedenáct tak to dřív nejde. Dala jsem si výbornou domácí Vánočku a kafe. Bylo to takové fajn Vánoční ráno. Akorát před chvilkou jsem se dozvěděla, že mi umřela prababička a tak už ta Vánoční pohoda není uplně stejné no... Odpoledne Vám dám článek new in :)


24.12.2012, 2.článek

24. prosince 2012 v 20:45 | Ch. |  Diary

Thank you!

Tak už snad všichni mají po večeři, rozbalovaní dárků a teď už nás čekají pohádky! Já miluji Vánoce :) Letos jsou opravdu krásné.Co se týče dárku dostala užasnej novej noťas a jsem z něj naprosto unešená! Dál nějaké oblečení a kosmetiku. Zítra Vám dám fotky všech nových věcí. Taky bych chtěla opravdu moc poděkovat rodičům za všechny dárky a skvělé Vánoce :)

Odpoledne jsme ještě jeli k babičce. Vzala jsem si na sebe šaty, protože přece jenom je dneska svátek a já měla na šatky a podpatky náladu. No naposled! :D Byli jsme ještě zapálit svíčku na hřibově a tam se na mě všichni dívali jako kdybych byla uplně z jiného světa :D U babičky to potom bylo fajn :) Dneska ještě pozdějí půjdeme s Lenkou na půlnoční. :) Teď se dívám na Popelku a užívám si Vánoční pohodu :))

Jaký ste měli Štedrý den vy?24.12.2012

24. prosince 2012 v 12:05 | Ch. |  Diary

Merry Christmas

Venku je pořád trošku sněhu. Já si snad ani nepamatuji kdy naposled bylo aspoň trochu toho sněhu na Štědrý den. Prostě mi na tyhle Vánoce všechno hezky vychází! :) Před chvilkou jsem douklízela pokojíček a půjdu mámě pomoc do kuchyně ať to nemusí všechno dělat sama.
Nevím jestli to později stihnu, ale kdyby ne tak už teď bych Vám chtěla popřát - Veselé Vánoce, ať se Vám splní všechny Vaše přání a svátky strávíte podle Vašich představ :)23.12.2012, 2.článek

23. prosince 2012 v 16:18 | Ch. |  Diary

Christmas Gifts

Dopoledne jsem byla s Lenkou ve městě. Nesehnala jsem všechno co jsem chtěla tak mě táta ještě hodil do Tesca. Tam jsme nakonec zůstali tak 2 hodiny. Tolik lidí jsem tam snad nezažila a navíc je každej strašně protivný. Dojeli jsme domů tak k obědu. Asi před hodinkou došla Lenka a balily jsme dárky. Už jsme byly štastné, že to máme hotové a teď došel brácha a dal nám ještě co chce po nás zabalit! :D Potom budem dělat cukroví, nabarvím Lence hlavu a třeba si dáme nějaké vínko :)


23.12.2012

23. prosince 2012 v 9:43 | Ch. |  Diary

Christmas with snow?


Dobré ráno :) Včera jsem až do večera dělala cukroví a to ještě není všechno hotové. Dokonce i Lenka pomáhala když přišla. Musím říct, že včerejší večer byl fajn :) Navíc ráno jsem se probudila a venku je sníh! ♥ Já bych si tak moc přála, aby vydrželo trochu i na zítra. Jenom má být tak +4 takže to chudák sníh nemá šanci vydržet :/

Za chvilku jdeme s Lenkou ještě do města. Potřebuju ještě něco dokoupit a Lenka si chce koupit barvu ma vlasy. :) Joo dneska taky, už musím fakt zabalit ty dárky! :D

Mějte se Ch.

22.12.2012

22. prosince 2012 v 14:32 | Ch. |  Diary

Lunch

Včera jsem byla po nákupech opravdu mrtvá takže jsem se akorát podívala na poslední díl Gossipek a šla spát. Musím říct, že mě ten poslední díl dojal ♥ Mrzí mě že je konec. Jinak z včerejších nákupů mám opravdu spoustu věcí a taky nakoupené dárky. Dneska večer už je jenom zabalím a mám to všechno! :)

Dneska zatím celý den dodělávám cukroví. Je toho ještě celkem dost, ale nějak to stihnem. Ještě mě čeká asi 6 druhů cukroví :D Před chvilkou jsem dovařila oběd - salám obalený v těstíčku a brambory. Měli jsme to i minulý rok před Vánocema tak z toho přístí rok, už bude tradice asi :D Tak teď se jdu najít a pokračovat v cukroví :)


20.12.2012

20. prosince 2012 v 13:46 | Ch. |  Photos

Because I love shoes ♥
19.12.2012

19. prosince 2012 v 23:31 | Ch. |  Diary

Late

Omlouvám se za pozdní článek, bohužel dřív jsem ho nestihla. Ve škole se mi to dneska strašně táhlo. Naštěstí, už toho po nás moc nechtějí tak je to fajn :) Po škole jsem jela podepsat smlouvu na leden do práce. Ještě jsme s Marťou a Barbuchou prošli Vaňkovku trochu. Cesta na intr dneska trvala celkem dlouho, jelikož Brno bylo opravdu hodně zasekané. Na intru jsme byli akorát na večeři - dneska byla dobrá ryba ♥ Potom jsme jeli ven s Ajou (spolužačkou). Potřebovala do Avionu koupit dárek pro sestru. Když jsme už byly u Ikea tak jsme si zašly na kafe. Teď se mi vůbec nechce spát! :D Večer jsem si ještě balila věci domů. Můj kufr je totálně přecpaný a potřebovala bych snad ještě jeden! :D


18.12.2012

18. prosince 2012 v 13:18 | Ch. |  Diary

IKT

Nechápu jak můžu mít dobrou náladu, ale prostě mám a po tom co jsem si koupila kafe mám i enerigii. Včera se mi do kabeky vylila kola. No foťák a mobil to praděpodobně nepřežili, protože ani jeden vubec nereaguje. Takže teď chvilku nebudou nové fotky na blogu. Pokusím se, ale foťák co nejdřív sehnat nějaký nový. Teď jsem fakt ráda, že jsem do starého nedala nějak moc peněz. Mobil mi zatím pujčila Marťa její starý. Děkuju moc Marti :))
Po škole dneska jdu naposled na brigádu. Snad mi to uteče a povede se mi něaký úspěch :) Joo taky, už se těším na čtvrtek protože máme s holkama nějaké plány a já myslím že fakt dobrý :D

Jak si užíváte vy poslední týden školy? :D

Joo tenhle obrázek mě vystihuje:D

Mějte se Ch.

17.12.2012

17. prosince 2012 v 6:56 | Ch. |  Diary

MorningJe to pondělí ráno a já neležím polomrtvá v posteli a neříkám, že potřebuju nutně ještě aspoň 2 hodiny spánku. Waau, sama se tomu divím :D Bude to tím, že vím že za týden touto dobou budu moc ležet v posteli jak dlouho chci, protože budou moje vysněné prázniny ♥

Dneska mě po 6.hodinách VYPka čeká ještě ta slavná pololetka z DVK. Nemám zní teda vůbec dobrý pocit. Po škole hned letím na brigádu a na intr dojdu někdy o půl desáté takže počítám s tím, že jenom padnu únavou! :D

16.12.2012, 2.článek

16. prosince 2012 v 16:33 | Ch. |  Diary

Hockey ♥

Právě jsem dopekla poslední várku perníčků. Teď už jenom slepím linecké a pro dnešek s cukrovím končím. Nejvíc se toho bude dělat až přístí víkend. Dívám se tu na hokej. Švédům to proti Česku jde, Už vedou dva nula. Řekla jsem si, že je mi jedno kdo vyhraje, ale když vidím jak jsouu ti sladouši štastní musím fandit jim! :D Teď je třetina takže pustím konec filmu a po hokeji se půjdu nachystat na intr a učit se. :)