Říjen 2012

31.10.2012

31. října 2012 v 18:26 | Ch. |  Diary

With Barbucha

Moc se omlouvám, že jsem včera nic nepřidala boužel intenet na intru mi nefugoval a navíc jsem neměla moc čas. Dost, už výmluv teď chci napsat něco málo o dnešku.

Ráno jsem zaspala sice o hodinu, ale když chci tak se umím nachystat rychle. Takže ve škole jsem byla později jenom asi o 10 minut a učitelka si toho ani nevšimla. Paráda :) Ve škole se mi po dlouhé době dneska táhlo. Naštěstí mě, ale nevyzkoušela z čestiny. Občanku jsem na klasiku prospala. Po škole jsem jela hned na intr. Venku je zima a navíc jsem pořád nachcípaná tak se mi nikam nechce. Až dopíšu článek tak si dopiju čaj a půjdu dělat domácí úkol do figury - 20 párů očí, juchůů :D

Fotka z pondělní volné hodiny, když jsme šly s Barbuchou do lékárny. Joo bylo tam dobrý zrcadlo :D

29.10.2012

29. října 2012 v 6:53 | Ch. |  Diary

I´m sick

Včera jak jsem psala abyste se modlili, aby vlak neměl zpoždění tak vy ste se snad modlili aby měl! :D Včera krásných 55 minut když jsem došla na nádraží. Takže do Brna jsem jela osobákem. Když jsem dojela do Brna už tak bylo dokonce 80 minut.

Celý veče mě bolelo ucho takovou divnou bolestí. Teď, už je to lepší a tak doufám že to tak zůstane. I když smrkám a kašlu furt. Dneska si zajdu do lekárny pro nějaké kapky do nosu!

Po škole jdu ještě na brigádu. Tak doufám, že po cestě zpátky na intr neumrznu!


Mějte se Ch.

28.10.2012

28. října 2012 v 15:10 | Ch. |  Diary

Sunday

Tak joo včera jsem se k učení zase nedostala. Místo toho jsem si pustila Sabrinu mladou čarodějnici. Dneska jsem pokračovala v dívání na ni a stihla jsem se tam podívat na celou 3.řadu. :D Pořádně jsme vstávala z postele před chvilkou. Dopiju si svůj čas a půjde se sbalit na intr. Joo prosím modlete se za mě ať ten vlak nemá zpoždění! :DMějte se Ch.

27.10.2012

27. října 2012 v 16:35 | Ch. |  Diary

Saturday

Dneska jsem zase musela vstávat brzo a navíc celou noc jsem se pořádně nevyspala. Jak jsem nemocná tak se mi strašně blbě dýchá. Na desátou jsem jela do Brna a potom byla 4 hodiny v práci. Po práci jsem utíkala na vlak, kterej světe div neměl ani zpoždění.

Teď se chystám jít učit literaturu, kterou jsem měla v plánu už včera. Nakonec jsem se k tomu, ale nedokopala. Dneska se k tomu, ale už fakt dokopu! :D a hlavně musím jít nakreslit ty oči. Večer bych třeba potom dala ještě nějaký článek.

Teď si, ale dám ještě chvilku relaxu s kafem a bábovkou od mámy :)


Mějte se Ch.

26.10.2012

26. října 2012 v 18:43 | Ch. |  Diary

Friday

Chtěla jsem napsat článek už ráno, ale nějak jsem nestíhala. Vstávala jsem po osmé a šla na chvilku s Lenkou na skype. Slíbila mi jak ukáže sladouše v autobude a neviděla jsem ani jednoho! :D Potom, už jsem se chystala a nestíhala vlak. V práci jsem byla do pěti a potom jela rychle na nádraží abych stihla vlak. Jenže ten samozřejmě zase zpoždění!!

Teď se chystám jít učit literatuu a kreslit oči - mám nakreslit 20 párů očí z původně 5 párů. Přístě budu dělat ukoly včas :D


Mějte se Ch.

25.10.2012, 2.článek

25. října 2012 v 16:05 | Ch. |  Diary

I love this movie!

Nevím proč se mi ten film tak zalíbil. Jestli je to prostě jenom tím, že Kyle je tak sladký a nebo, že písnička Heart on fire je tak chytlavý. Každopádně bych se na něj mohla dívat od rána do večera :D Teď musím pořád poslouchat tu písničku - je skvělá a nemůžu i dostat z hlavy ! :)


Mějte se Ch.

25.10.2012

25. října 2012 v 12:21 | Ch. |  Diary

Lunch


Sice jsem původně chtěla napsat hned ráno jak jsem se vzbudila, ale bylo mi špatně. A to celou noc a celé ráno. Teď, už je mi líp. Udělala jsem si k obědu míchané vajíčka a půjdu si pustit nějaký film. Vidím to asi na Remember me a nebo Black Swan.

Ještě bych dneska chtěla udělat nějaký článek na blog tak kdyžtak napište co by ste rádi :)


Joo a tady ještě dvě fotky ze včerejška z mého foťáku. Barbucha mi ty z jejího ještě neposlala. Koupila jsem si včera Elle s tím krásným psaníčkem. A cestou domů ve vlaku jsem aspoň měla co číst :DMějte se Ch.

24.10.2012

24. října 2012 v 19:55 | Ch. |  Diary

Today is great!


Dnešek byl opravdu fajn. Ve škole to rychlo utelko. Pvních 5 hodin praxe mi přišlo jako hodina :D Odpoledne jsem potom šla s Barbuchou do Vaňkovky. Hledaly jsme šaty, které si koupíme na bílou prodlouženou holek ze třídy. Jak jinak šaty z H&Mka byli nejlepšíí a ty jedny prostě chci! :D Potom jsme zajely do Ikee. Daly jsme si kafe a můj oblíbenej kuřecí salát. Potom, už jsem jenom utíkala na nádraží abych stihla vlak a ten jsem naštěstí stihla! :D
Teď už si půjdu lehnout a podívat se na nový díl Pretty Little Liars a spát :) Jsem dneska maximálně unavená a taky asi nemocná. Řekla bych že zase, ale od hokeje se to se mnou táhne tak nějak pořád.

Fotky z dneška má na foťáku Barbucha tak je dám až mi je pošle. :)) Jooo a taky, už mám doma svůj počítač! Konečně


Mějte se Ch.

23.10.2012

23. října 2012 v 12:01 | Ch. |  Diary

Hey hey


Píšu dneska ze školy. Teď mám volnou hodinu a potom mě čekají dvě hodiny IKT. doufám, že toho nebudeme moc dělat. Dneska mám školu až do půl čtvrté a potom jdu na brigádu. No tam pujdu až v 5 takže po škole si ještě zajdu podívat do Vaňkovky a třeba pro něco k jídlu :D Mám strašnou chuť na nudle! :D

Večer potom ještě musím zastehovat zadní díl šatu a půjdu spát. Dneska jsem spala fakt blbě a tak aspoň dneska už se chci pořádně vyspat :)Mějte se Ch.

22.10.2012

22. října 2012 v 6:52 | Ch. |  Diary

Monday


Dobré ráno :) Tak zase musím psát článek ráno, protože jindy mi internet prostě nejede! Včera když jsem jela do Brna tak měl vlak zpoždění 30 minut. Potom byl totálně přecpaný, že jsem byla ráda že jsem se do něj vůbec dostala. Někdy mě z toho už fakt hrabe.

Dneska jsem ve škole do půl čtvrté. Tak po milionech letech tam konečně bude i Barbucha, konečně :D!! Odpoledne mě potom čeká učení na zítra. Nejradši bych, ale jenom celé odpoledne prospala:D


Mějte se Ch.

21.10.2012

21. října 2012 v 14:58 | Ch. |  Diary

Apple pie


Dneska jsem konečně zkusila upéct apple pie. Mám z něho strašnou radost, že se mi celkem povedl. Čekala jsem, že to nějak zkazím ale náhodou se to povedlo. Teď jsi peču mufiny na zítra do školy. Joo ty jsem dělala už tak stokrát tak snad se taky povedou. Potom na mě čeká učení matiky a technologie. Vubec se mi do toho nechce. Večer potom jedu zase na intr, tentokrát ale jenom na tři dny a potom budou krásné podzimní prázdniny, které budou ale i pracovní :)


Mějte se Ch.

20.10.2012

20. října 2012 v 20:36 | Ch. |  Diary

My Saturday


Omlouvám se, že píšu až tak pozdě, ale dřív to nešlo. Ráno jsem vstávala asi kolem osmé a ještě jsem musela dělat vlasy mojí mámě, protože dneska jela do Prahy na muzikál. Potom jsem, už musela na vlak do Brna. Vlak měl zpoždění takže jsem přijela o pár minut později i na brigádu.

Tam jsem byla 4 hodiny a potom jsem se šla trochu projít po Brně a potřebovala jsem jít nakoupit nějaké věci pro mámu do Rosmanna. Asi kolem čtvrté jsem potom jela navštívit Terku do nemocnice. Jako nemocnici mám zastávku od školy a já ji prostě nemohla najít! Blbeček fakt :D Tam jsme potom hrály karty a jsem si jistá, že podváděly!! :D

Teď už jsem konečně doma a vidím to, že půjdu brzo spát protože jsem strašně unavená :DMějte se Ch.

19.10.2012

19. října 2012 v 16:56 | Ch. |  Diary

Friday


Mám za sebou celkem v pohodě den. Ve škole se to dalo a rychle mi to uteklo. Po škole jsem jela na intr sbalila věci a jela domů :) Kolem půl čtvrté jsem dojela domů. Doma mi leželi na posteli dva balíky. Joo konečně mám Justinove cdčko a to uplně zdarma! :D

Teď se jdu dívat na TVD, Gossip girl a 90210. Zítra jedu do práce takže dneska půjdu brzo spat ať zítra nejsem unavená. :)
Mějte se Ch.

18.10.2012

18. října 2012 v 6:52 | Ch. |  Diary

Much better!

Včera odpoledne jsme s Marťou jely do Ikei koupit si na intr nové povlečení. Takže zase jsem musela utrácet z výplaty - jsem hrozná, ale tohle bylo už naposled :D Hned je mi teď v té posteli líp! Teď se půjdu chystat do školy a odpoledne jdu ještě do práce a zíítra už domů! :)Mějte se Ch.

17.10.2012

17. října 2012 v 15:56 | Ch. |  Diary

Before I die I wantMějte se Ch.

16.10.2012

16. října 2012 v 13:13 | Ch. |  Diary

Something new

Včera mi, už došla výplata a měla jsem volné odpoledne a tak jsem trochu nakupovala. Původně jsem chtěla kabát a kozačky, ale nakonec mám dvě sukně, legíny, košily, balerínky a ještě jedny boty. Joo jsem, ale nadmíru spokojená! :) A zbytek výplaty, už neutrácím a šetřím na Švédsko!Ještě jsem si zašla pro pár potřebných věcí do drogerky. No dobře potřebovala jsem jenom mýdlo na intr a pudr a pleťová voda byli zrovna ve slevě a to se vždycky hodí :D

Mějte se Ch.

15.10.2012

15. října 2012 v 10:51 | Ch. |  Diary

Monday


Asi před hodinou jsem se vrátila od zubaře. Teď přemlouvám sama sebe ať se jdu sbalit abych mohla jet do Brně. Nejraději bych, ale zůstala ležet u televize. Až dojedu na intr tak se musím učit na zítřek. Píšeme zase tak milion testů. Odpoledne by jsme potom měli s Marťou jít ven tak třeba budou nějaké fotky! :)

Teď jsi du uvařit oběd - špagety na které mám chuť, už strašně dlouho!


Mějte se Ch.

14.10.2012, 2.článek

14. října 2012 v 19:38 | Ch. |  Diary

Home

Tak konečně v klidu ležím ve své posteli. Byl to, ale opravdu celkem vyčerpávající víkend, ale i fajn :) Odpoledne jsem byla s děckama prvně na procházce se psem a potom ještě na hřisti. Musím říct, že mě to s něma baví!
Teď si půjdu pustit asi nějaký díl Sabriny mladé čarodějnice a spát. Na intr jedu, až zítra dopoledne. Ráno na 9 jdu ještě k zubařovi. Takže i když do školy nemusím tak vstávat jo :/
Mějte se Ch.

14.10.2012

14. října 2012 v 11:00 | Ch. |  Diary

They´re cute


Tak včera nějak se mi vubec nechtěl zapínat počítač tak píšu až teď. Dojeli jsme asi kolem čtvrté hodiny. Později dojeli i Ondrášek s Terezkou a tak jsem je vzala na procházku. Byl krásnej a celkem teplej podzimní večer. Potom jsme, už jenom tak seděli a asi do půl jedný si vykládali.

Dneska jsem vstávala celkem brzo a tak jsem se nasnídala. Pomohla trochu - a fakt, že jenom trošku v kuchyni a šla na chvilku na internet. Před chvilkou za přijeli děcka a za chvilku bude oběd. Odpoledne jedeme zase domů tak až budu doma ještě napíšu :)Mějte se CH.

13.10.2012, 2.článek

13. října 2012 v 14:11 | Ch. |  Photos

Saturday


Za chvilku pojedem k babičce tak až dojedem se dneska třeba ještě ozvu :)