Září 2012

30.9.2012, 3.článek

30. září 2012 v 18:13 | Ch. |  Diary

Bye Břeclav, Hey Brno :D


Už jenom dobalím pár poslední věcí a pojedu na intr. S desingem to vypadá tak nějak všelijak. Uvidím jestli z fotek z dneška něco bude. Každopádne maximálně do 2 týdnů se pokusím nějaký nový udělat. Tenhle je to, už fakt hodně dlouho :D

Teď, už jsi jdu fakt dobalit a hlavně převlíct z mého super domácího outfitu :D Kdyby to šlo, tak napíšu až dojedu, ale nepředpokládám že by mi jel internet :/


Mějte se Ch.

30.9.2012, 2.článek

30. září 2012 v 14:44 | Ch. |  Photos

Just photo


Mějte se Ch.

30.9.2012

30. září 2012 v 10:46 | Ch. |  Diary

Sunday

Tak dneska jsem zase vstávala celkem brzo. Taky jsem usla strašně brzo. Nevadí, aspoň mám celý den před sebou :) Dneska mám v plánu pokusit se vyfotit nějaké fotky na nový podzimní desing :) Teď se dívám na Přátelé tak, až skončí půjdu se osprchovat a nachystat se. Joo, už fakt potřebuju novej desing :D


Mějte se Ch.

29.9.2012

29. září 2012 v 15:48 | Ch. |  Diary

Saturday


Dopoledne jsem se byla podívat do města po nějakých botech. Samozřejmě, že jsem si žádné nevybrala tak se potom musím po nějakých podívat v Brně. Když jsem došla tak jsem se dívala na Primu Love. Takový ta sobotní klasika - Chůva k pohledáni, Gossipky, Glee :D Před chvilkou jsem dodělala takový piškotový dort. Jo celkem se na něj těším, až bude zítra naležený :D

Teď se půjdu trochu nachystat a později se chci jít podívat na hody. Jo taky mě napadlo, že bych mohla zkusit udělat turitorial na moje každodenní líčení. Uvidím jak mi to půjde nafotit :)


Včera jsem si zase po týdnu nalakovala nehty :) Joo musím říct, že mám ten nejlepší odlakovač na světě! :DMějte se Ch.

28.9.2012, 2.článek

28. září 2012 v 17:14 | Ch. |  Diary

My favorite cosmetics


Tak mám tady pro Vás ten článek o mé oblíbené kosmetice. V tomto článku jsem se zaměřila na dekorativní kosmetiku, kterou používám téměř denně. Tak snad se Vám článek bude líbit :)Mým favoritem v řasenkách, už je skoro rok řasenka od Esence - I ♥ Extreme. Já prostě potřebuju mít řasenku s velkým kartáčkem a tenhle mi vyhovuje. Řasy prodlouží a neslepuje. Pokuď si jí samozřejmě nedáte dvě kila :D Jediné její mínus je asi to, že opadá. Jenže přece jenom řasenka, která stojí kolem 80 korun nemůže být dokonalá :D


Poslední dobou jsem si strašně zvykla nosit rtěnky. Mezi moje oblíbenkyně patří tahle od Oriflamu - odstín Cherry Red. Má příjemnou vůni a na rtech vydrží celkem dlouho. Rty vůbec nevysušuje! Koupila jsem si ji když byla v akci tehdy jenom za 30 korun a nemohla jsem udělat líp! Jsem s ní strašně spokojená :)Mým dalším oblíbeným produktem jsou tyhle linky - Eye Liner Stylo Black od Oriflame. Mám takový pocit, že už jsem Vám o nich někdy psala. Vydrží dlouho a strašně dobře se s něma maluje :) Až mi dojdou tak si je určitě chci koupit znova tak doufám, že je budou ještě mít :DA to nejlepší nakonec make-up Lasting Finish od Rimmel London. Lepší make-up neznám! Užasně voní, dobře kryje a většinou si na něj už ani nemusím dávat pudr! Prostě je můj největší oblíbenec, který všem doporučuji! :)


Mějte se Ch.28.9.2012

28. září 2012 v 13:08 | Ch. |  Diary

Friday

Ještě, že je dneska ten státní svátek!:D Hezky jsem se vyspala a teď mám krásnej slunečněj den před sebou. Dneska mám v plánu se podívat na slovíčka do němčiny, upéct skořicové šneky a psát hodně článků na blog :) Napadlo mě, že bych Vám mohla udělat recenzi na moji oblíbenou kosmetiku :) Teď si dopiju svoje kafe a půjdu dělat ty šneky :)

Co máte v plánu vy na dnešní volný den?
Mějte se Ch.

27.9.2012, 2.článek

27. září 2012 v 19:02 | Ch. |  Diary

Var är Max

Tak pořád volám s Lenkou na skypu. Dneska jsem poprvé viděla na webce i Maxe. Řeknu Vám takové sladké dítě to jenom tak nevidíte. Je to strašnej roztomilouš! :D A to jeho wauu to je uplně užasné!! To mi dělalo největší radost :D


Mějte se Ch.

27.9.2012

27. září 2012 v 16:43 | Ch. |  Diary

About yesterday


Včera jsem se snažila napsat článek tak 3krát. Vždycky jsem ho napsala a když jsem chtěla nahrát fotky tak mi přestal fungovat internet. Nevadí napíšu Vám to teď. :) Včera jsem byla s Barbuchou na obědě v IKEI. Daly jsme se výbornej kuřecí salát, švédskej koláček a kafe. Joo hlavně Barbuše kafe chutnalo že? :D Odpoledne jsem se učila a šla jsem na brigádu. Když jsem přišla tak jsem se ještě do půlnoci učila a dělala nějaké věci do školy.

Dneska jsem, už jela domů takže internet mi funguje dobře! Jsme strašně unavená takže půjdu brzo spát. Teď jdu s Lenkou na skype a potom to vidím na nějaké filmy :)
Mějte se Ch.

26.9.2012

26. září 2012 v 8:23 | Ch. |  Diary

Breakfast


Co Vám budu povídat, boužel s internetem si mi to pořád nějak nezlepšilo. Jede mi jenom ráno a večer už vůbec. Včera jsem to pořád zkoušela asi dvě hodiny v kuse a nic. Já jenom doufám, že už budu mít konečně zpátky svůj počítač co nejdřív protože potom, už s napsáním článku nebudu mít žádný problém! :)

No jinak dnesla jsme sis Barbuchou udělaly trochu volno ve škole. Jo ono přeece jenom s její rukou se tam toho moc nic nedá dělat a já se tam bez ní nudím! :D Stačí, že na intru jsem tenhle týden sama. Teda včera jsem tu měla takovéo velkého černého brouka - seděl na zácloně celou noc a celý ráno a tak jsem si myslela, že mrtvý. Joo, ale odpoledne jak jsem došla ze školy tak lítal u okna a chtěl jít ven :D Tak jsem ho pustila a jsem tu zase sama :D

Teď se jdu nasnídat - dneska se jim snídaně na intru povedla! Samé věci co mám ráda :) A to jsem si pro ni ani nechtěla jít :D Wauu dneska jsem se nějak rozepsala! Když to dneska půjde určitě se ještě ozvu :)

Joo ještě jsem se chtěla zeptat měly by ste někdy třeba zájem o článeek - Jaké je to být na intru? :)
24.9.2012

24. září 2012 v 7:24 | Ch. |  Diary

Good morning


Dneska ráno jsem si udělala čas i na článek. Včera jsem se toho moc nenaučila a tak beru sešity do školy dneska a snad něco pochytím a zítra to nedopadne nějak katastrofálně! Teď už jenom uklidím v pokoji můj bordel, dopiju kafe a jdu na šalinu :) Dneska jsem ve škole do půl čtvrté a hned po škole jedu do práce. Snad mi to tam dneska půjde :)


23.9.2012

23. září 2012 v 15:22 | Ch. |  Diary

Sunday


Dnešní neděla je ve znamení učení. No dobře dopoledne bylo spíš ve znamení válení u facebooku :D Teď jsem se rozhodla, že už se du ale fakt učit :D Mám toho fakt nějak moc. Sice to píšem až v úterý, ale zítra odpoledne jdu na brigádu takže na to nebudu mít čas. Asi za hodinu, už jedu na intr. Tam mám na to učení větší klid než doma. :)

Jak trávíte dnešní něděli vy? :))


Mějte se Ch.

22.9.2012, 2.článek

22. září 2012 v 19:58 | Ch. |  Diary

Work

Asi před hodinou jsem dojela z Brna. Cesta tam byla nekonečná! Prvně vlak měl 5 minut zpoždění a potom ještě stál asi 15 minut v Hrušovanech u Brna, protože se před náma něco stalo. Mám já na ty vlaky poslední dobou, ale štěstí no. Do práce jsem potom přijela asi o 15 minut pozdě. V práci to bylo v pohodě. A prý, už přístí týden půjdu ze školky do provozu :) Teď se půjdu osprchovat, udělat kafe a pujdu se dívat na filmy :)


Mějte se Ch.

22.9.2012

22. září 2012 v 11:33 | Ch. |  Diary

Zelinkovic.blog.cz

Další člověk, kterýho znám si založil blog! Určitě se podívejte na Barbuchy blog! :) Jinak tenhle článek jsem chtěla napsat asi o dvě hodiny dřív, ale nějak jsem se probudila před chvilkou :D Na druhou jedu na brigádu do Brna :) Večer se ozvu :))


Joo a podívejte jakej pěknej pohled mi došel až ze Švédska <3


Mějte se Ch.

21.9.2012

21. září 2012 v 20:31 | Ch. |  Diary

I´m totally tired!!

Tak unavený jako jsem dneska, už jsem fakt dlouho nebyla. Ve škole jsem umírala - něco na mě leze! Hlavně první dvě hodiny jsou myslela, že fakt chcípnu! V práci mi to uteklo rychle, jenže snad každej komu jsem dneska volala byl strašně nepřijemný. Všichni byli protivní. Vlak, kterým jsem chtěla jet jsem nestihla, takže jsem zase musela jet dýl než jsem musela. Teď, už jsem konečně doma s posteli a půjdu si pustit nějaký film. I když pravděpodobně u toho hned usnu :D Zítra čekejte hodně článků! :))


Mějte se Ch.

20.9.2012

20. září 2012 v 6:49 | Ch. |  Diary

Stupid internet!


Jo internet mi včera snad vůbec nejel. Dneska by nám konečně měli nastavovat internet tak, že by měl fungovat normálně tak já doufám, že to konečně půjde. Jinak v práci a ve škole v pohodě :) Slibuji, že o víkendu bude hodně článků a přístí týden, už snad normálně i články přes týden :)


Mějte se Ch.

18.9.2012

18. září 2012 v 11:44 | Ch,. |  Diary

School


Včera jsme měly s Martou "foticí odpoledne", haha nakonec to vůbec nevyšlo a fotku snad nemáme ani jednu. Přišly na intr kolem deváté a internet mi samozřejmě nefungoval a task jsem neměla jak napsat. Dneska odpoledne jdu do práce a potom se musím učit :) Kdyžtak napíšu ještě večer, ale pochybuju o tom že mi to pojede :/


Mějte se Ch.

16.9.2012

16. září 2012 v 14:46 | Ch. |  Diary
Dneska je zatím celkem fajn den. Ráno jsem si dodělávala složku do KOO a potom si chystala ještě pár dalších věci do školy. U toho jsem se dívala na film Popelky. Mám ten film ráda ;) Teď si volám s Lenkou na skypu. Za chvilku se půjdu balit na intr a kolem šesté pojedu :) Jedu radši osobákem, protože ten většinou zpoždění nemá :DMějte se Ch.

15.9.2012

15. září 2012 v 15:32 | Ch. |  Diary
Před chvilkou jsme se dodívala na film Dlouhá cesta. Viděla jsem ho asi po třetí a pokažké u něho brečím. Je to opravdu skvělej film. Kdo ho ještě neviděl tak opravdu doporučuji!

Jinak dneska nějak nemám náladu cokoliv dělat. Měla jsem v plánu doplnit si složky do KOO (kontrukce oděvů), ale vůbec se mi do toho nechce. Půjdu se teď pustit nějaký další film a večer se pokusím o tu konstrukci :) Kdyžtak ještě napíšu :)


Mějte se Ch.

14.9.2012

14. září 2012 v 17:24 | Ch. |  Diary
Tak konečně jsem doma. Ve škole to sice dneska celkem rychle uteklo, ale na nádraží se to strašně táhlo. A navíc vlak, kterým jsem chtěla jet měl zpoždění. Takže místo půl hodiny jsem jela třičtvrtě hodiny. Navíc ve vlaku jsem seděle vedle uplně protivného chlapa. Jenom jsem došla dom, dala jsem si oběd a zase jsem šla pyč. Musela jsem si jít vyzvednout kartu a ještě kopit pracovní sešit do němčiny. Naštěstí jsem všechno sehnala. Teď asi půjdu s Lenkou na skype a potom to vidím na nějaké filmy :))


Mějte se Ch.

13.9.2012

13. září 2012 v 12:25 | Ch. |  Diary

Dneska píšu ze školy. Teď máme volnou hodinu a potom mě čekají ještě tři hodiny figurálního kreslení a odpoledne brigáda. Jak jsem se na facebooku dozvěděla tak dneska má narozky Niall z One direction. Tak já bych mu tímhle článkem chtěla popřát všechno nejlepší a ať se mu dál daří jako do teď :)
Večer když to půjde ještě napíšu :)Mějte se Ch.